Warning: getimagesize(https://www.grafoto.pl/images/blog/welcome/welcome.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/grafotoc/domains/grafoto.pl/public_html/templates/rekinysukcesu/html/com_content/article/faq.php on line 70

Faq

Pytania i odpowiedzi

To interaktywna forma prezentacji wnętrza w technologii 360° dzięki, której zobaczysz lokal ze wszelkimi szczegółami i to bez wychodzenia z domu

Punkt sferyczny to inaczej jedna panorama sferyczna, czyli pojedyncze zdjęcie 360°. Wiele punktów sferycznych tworzy wirtualny spacer.

Koszt wykonania Wirtualnego Spaceru uzależniony jest głównie od wielkości fotografowanych pomieszczeń oraz od ich ilości. Aby poznać szczegółową wycenę proszę przejść przez krótki formularz.

Szybka wycena

Jeśli chcesz jak najkorzystniej przedstawić swój lokal przed sesją musisz w nim dokładnie posprzątać: pochować niepotrzebne rzeczy, których nie chcesz na zdjęciach, umyć podłogi i okna, poukładać w estetyczny sposób rzeczy, które chcesz mieć widoczne na zdjęciach.

W Wirtualnej Wycieczce na Google Street View każdy punkt sferyczny musi siebie widzieć. Jeśli decydujesz się na spersonalizowany layout i spacer w technologii HTM5 masz pełną dowolność! Robimy panoramy sferyczne w tych miejscach w których nam wskażesz.

Wyróżniasz się na tle konkurencji, zwiększasz zasięg i pozycję w sieci, ułatwiasz twoim przyszłym klientom dotarcie do twojego lokalu

Przede wszystkim przeglądnij jego portfolio. Zobacz czy na panoramach nie widać łączeń, jak wygląda nadir panoramy (często jest on nieestetycznie zamazany), zobacz czy w lustrze/oknie nie odbija się aparat, zwróć uwagę na jakość, ostrość i kolory zdjęcia. Porównaj realizację różnych fotografów i wybierz tego, którego zdjęcia robią na tobie największe wrażenie.

Odpowiedź na to pytanie wraz z instrukcją znajduje się na naszym blogu. 

Aby poznać szczegóły i odwiedzieć się jak dodać wirtualny spacer na Facebooka przejdź do wpisu.

Zobacz wpis

W Wirtualnym Spacerze na Google nie masz tyle rozbudowanych funkcji co w spersonalizowanym layoucie. Twój Spacer na Googlu może posiadać jedynie Twoje logo w nadirze panoramy. Nie ma możliwości załączenia hotspotów, muzyki, video, rzutu lokalu, przekierowań na twoją stronę bezpośrednio z panoramy.

W Wirtualnym Spacerze spersonalizowanym pod klienta mogą się znajdować takie rzeczy jakie: interaktywna mapka, galeria panoram, galeria zdjęć tradycyjnych, twoje logo w nadirze panoramy, przekierowania na twoją stronę internetową, różnego rodzaju hotspoty np. z tekstem, video, otwieraniem drzwi/okien/szaf itp., muzyka.

Absolutnie nie! Płatność jest jednorazowa po wykonanej usłudze.

Nie. Aktualizacja spaceru jest dodatkowo płatna, jednak oferujemy zniżki dla naszych klientów na aktualizacje spacerów wykonanych w przeszłości przez nas.

Nie ma takiej potrzeby. Twój Wirtualny Spacer może być umieszczony na naszym serwerze z którego śmiało możesz korzystać.

Nie! Założenie wizytówki Google dla Twojego lokalu jest całkowicie bezpłatne.