Estate Bloom

biuro nieruchomości

Dla biura nieruchomości Estate Bloom stworzyliśmy wirtualny spacer wraz z interaktywnym layoutem oraz wersję wirtualnego spaceru na Google Street View. Wszystkie elementy dobraliśmy tak, aby były spójne z koncepcją kolorystyczną firmy. Ponadto wykonaliśmy tradycyjne zdjęcia wnętrz biura.

logo naszego klienta

Spersonalizowany Wirtualny Spacer

kliknij aby rozpocząć

Zaawansowane funkcjonalności

w wirtualnym spacerze

Menu funkcyjne

Menu pozwala wpływać na to co dzieje się na ekranie. Popularne funkcje menu to zoom, przełączenie trybu pełnoekranowego, autoobracanie.

Lista miejsc

Dzięki liście miejsc w szybki sposób możemy poruszać się pomiędzy punktami sferycznymi w projekcie.

Hot Spot

Interaktywne Hot Spoty, które mogą po kliknięciu wyświetlić tekst, film lub odtworzyć dźwięk. Hot Spoty to też doskonały sposób na przekierowanie użytkownika w inne miejsce w projekcie lub nawet poruszenie obiektów.

Wirtualny Spacer Google Street View

kliknij aby rozpocząć

Zajmuję się sprzedażą nieruchomości i od dłuższego czasu współpracuję z Grafoto- Spacery Wirtualne 360 przy realizacji sesji zdjęciowych oraz spacerów wirtualnych sprzedawanych przeze mnie nieruchomości. Z całego serca polecam współpracę z Grafoto. 100 % profesjonalizmu i zaangażowania. Zawsze wszystko wykonane wzorowo i na czas. Dodatkowy atut to mega sympatyczni i pozytywni ludzie. Polecam !

~ Anna Karolewska Właściciel