Co to jest Wirtualny Spacer?

Google Street View

Spacer Wirtualny to sposób na nowoczesną prezentację Twojego lokalu oraz Twoich produktów. W ramach prowadzonej wizytówki Google Moja Firma, istnieje możliwość zamówienia wirtualnej wycieczki 360° dla Ciebie. Wraz z rozwojem funkcji Street View w Mapach Google, umożliwiono również prezentację wnętrz lokali w trybie 360°. Dzięki temu Twój odbiorca jest w stanie przenieść się do Twojego lokalu w trybie wirtualnego spacerowania.

Jakie są korzyści z posiadania Wirtualnego Spaceru Google Street View?

Wysokiej jakości zdjęcia w wizytówce firmy przełożą się na pozytywne wrażenia użytkowników i mogą ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy. Wirtualne Spacery pozwalają klientom zajrzeć do Twojej firmy z wyprzedzeniem i zwiększają jej widoczność w internecie.

Preferencje
użytkowników

62% użytkowników preferuje wizytówki ze zdjęciami wnętrza sklepu.

Zwraca uwagę

Wizytówki ze zdjęciamii wirtualnym spacerem dwa razy częściej zwracają uwagę użytkowników.

Wzbudza zaufanie

Wizytówki z kompletem informacji i zdjęć wzbudzają zaufanie i z większym o 78% prawdopodobieństwem będą postrzegane jako wiarygodne.

Prowadzi
do wizyty

Średnio 41% wyszukiwań firmy w Mapach Google prowadzi do wizyty w sklepie.

Zachęca
do zakupu

Wizytówki zawierające zdjęcia i spacery w 29% przypadków zachęcają klientów do zakupu.

Obecnie większość internautów, a w tym Twoich potencjalnych klientów korzysta z wyszukiwarki Google. Jedną z podstawowych form wyszukiwania, które umożliwia Google są Mapy Google. Jest to doskonałe miejsce na zwiększenie widoczności Twojej firmy, i to całkowicie za darmo! Warto więc zadbać, aby wizytówka Twojej firmy w Mapach Google prezentowała się jak najlepiej. Jednym z najatrakcyjniejszych sposobów na wyróżnienie się jest stworzenie Wirtualnego Spaceru.

Google zawsze najlepiej traktuje użytkowników, którzy wykorzystują pełen potencjał ich narzędzi. Wizytówki korzystające z wielu funkcji i narzędzi od Google są chętniej proponowane w wynikach wyszukiwania i docierają do większej liczby odbiorców. Wirtualny Spacer Google Street View jest jednym z elementów wpływających na atrakcyjność Twojej wizytówki zarówno dla Twojego klienta jak i dla Google.

Twój lokal mieści się w trudno dostępnej lokalizacji lub w okolicy znajduje się więcej firm z podobnym profilem działalności? Wirtualny Spacer jest odpowiedzią. Dzięki niemu Twoi nowi klienci zawsze dotrą do Ciebie, a drogę do Twojego wnętrza będą mogli zaplanować jeszcze przed podróżą.

Dla kogo jest Wirtualny Spacer?

Wirtualny Spacer Google Street View może zamówić każda osoba, która posiada lokal lub przestrzeń do sfotografowania. Wystarczy, że jesteś właścicielem firmy, która posiada wizytówkę Google Moja Firma. (Jeżeli prowadzisz firmę ale nie zarejestrowałeś jej w Google – napisz do nas, pomożemy nieodpłatnie założyć wizytówkę).


Oto przykładowe kategorię dla których wykonaliśmy Wirtualny Spacer 360°:

Zdjęcie realizacji hotelowej

Hotele

Pensjonaty, hostele, kawalerki, stancje, pokoje lub mieszkania do wynajęcia

Zdjęcie realizacji gastronomicznej

Gastronomia

Bary, jadłodajnie, gospody, kawiarnie, bufety, cukiernie, lodziarnie

Zdjęcie realizacji w lokalach usługowych

Sklepy

Salony, lokale usługowe, sklepy specjalistyczne

 Zdjęcie realizacji w gabinetach

Zdrowie

Gabinety dentystyczne, weterynaria, gabinety lekarskie, apteki, inne

Zdjęcie realizacji

Uroda

Gabinety kosmetyczne, salony tatuażu, zakłady fryzjerskie, SPA

Zdjęcie realizacji w miejscach kulturowych

Kultura

Muzea, kina, teatry, sale koncertowe, parki, baseny, ciekawe miejsca

oraz wiele innych...

Jak wykonać Wirtualny Spacer?

Aby posiadać Wirtualny Spacer na swojej stronie internetowej lub na Wizytówce Google należy zamówić wykonanie sesji zdjęciowej u jednego z Rekomendowanych Fotografów Google - nasza firma jest jednym z nich. Oto kilka powodów dlaczego warto zlecić to zadanie profesjonalnemu fotografowi:

 
Jakość wykonania

Każdy zawodowy fotograf powinien posiadać sprzęt, który pozwoli na wykonanie panoram sferycznych najwyższej jakości. My go mamy!

Zachowanie zasad Google

Obecnie większość internautów, a w tym Twoich potencjalnych klientów korzysta z wyszukiwarki Google. Jedną z podstawowych form wyszukiwania, które umożliwia Google są Mapy Google. Jest to doskonałe miejsce na zwiększenie widoczności Twojej firmy, i to całkowicie za darmo!

Estetyczne połączenie panoram

Google zawsze najlepiej traktuje użytkowników, którzy wykorzystują pełen potencjał ich narzędzi. Wizytówki korzystające z wielu funkcji i narzędzi od Google są chętniej proponowane w wynikach wyszukiwania i docierają do większej liczby odbiorców.

Jaki jest koszt

wykonania wirtualnego spaceru?

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie i zależy od złożoności projektu. Wspólnie ustalimy odpowiednią liczbę panoram dla Twojego lokalu oraz wyznaczymy dodatkowe preferencje. W Grafoto usługa płatna jest tylko raz, bez dodatkowych ani ukrytych kosztów! Nie jesteś z Wrocławia i okolic?
Nic nie szkodzi, zlecenia realizujemy na terenie całej Polski.

Zdjęcie naszej realizacji

Galeria realizacji

Zobacz nasze osiągnięcia

Blog - Aktualności

Bądź na bieżąco

Wirtualne Wycieczki 360° Klucz do Sukcesu w Nieruchomościach

W dzisiejszym cyfrowym świecie, wirtualne wycieczki 360° stają się nieodzownym narzędziem w branży nieruchomości. Dzięki nim potencjalni klienci mogą dokładnie obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu. W tym artykule przyjrzymy się,...

Klucz do sukcesu w sprzedaży nieruchomości z Estate Bloom

W świecie nieruchomości, gdzie pierwsze wrażenie jest często decydujące, współpraca pomiędzy Estate Bloom, liderem na rynku sprzedaży domów i mieszkań o wysokim standardzie, a Grafoto, ekspertem w dziedzinie fotografii wnętrz i wirtualnyc...

Wideo prezentacje nieruchomości z Grafoto

W dzisiejszym świecie cyfrowym, gdzie pierwsze wrażenie jest często tworzone online, kluczową rolę odgrywa sposób prezentacji nieruchomości. Grafoto, jako Fotograf Rekomendowany przez Google, przenosi tę prezentację na zupełnie nowy poziom,...