Jak wykonać zdjęcie 360 smartfonem?

Blog
Aby wykonać zdjęcie 360 stopni smartfonem, możesz użyć aplikacji do fotografii panoramicznej, która jest dostępna w sklepie z aplikacjami dla Twojego telefonu. Aby zrobić zdjęcie, zacznij od umieszczenia telefonu w centralnym miejscu, w którym chcesz wykonać zdjęcie. Następnie uruchom aplikację i przytrzymaj przycisk migawki, aby rozpocząć fotografowanie. Poruszaj telefonem powoli i równomiernie wokół centralnego punktu, a aplikacja automatycznie połączy poszczególne zdjęcia w jedno panoramiczne zdjęcie 360 stopni.

Istnieje wiele różnych aplikacji do fotografii panoramicznej, które można użyć do wykonywania zdjęć 360 stopni na smartfonie. Niektóre z nich to: Google Street View, Panorama 360, Photaf Panorama, 360 Panorama, Panorama Camera 360 i wiele innych. Aby znaleźć odpowiednią aplikację dla swojego telefonu, możesz wyszukać w sklepie z aplikacjami słowa kluczowe takie jak "panorama", "360", "fotografia panoramiczna" itp. Po zainstalowaniu aplikacji możesz ją uruchomić i rozpocząć wykonywanie zdjęć 360 stopni.

Aby opublikować zdjęcie 360 stopni na Facebooku, najpierw musisz go zapisać w swojej galerii zdjęć na smartfonie. Następnie otwórz aplikację Facebooka i przejdź do sekcji "Napisz coś" w swoim głównym feedzie. Kliknij ikonę zdjęcia, aby dodać zdjęcie z galerii, a następnie wybierz zdjęcie 360, które chcesz opublikować. Po dodaniu zdjęcia do posta możesz dodać opis lub inne dodatkowe informacje, a następnie kliknij przycisk "Opublikuj" w prawym górnym rogu, aby opublikować post z zdjęciem 360 stopni na Facebooku.


Grafoto - żeby Twój biznes się kręcił!

#grafoto #Grafoto #fotografia #fotografia360 #fotografiawnętrz #fotografiastreetview #zdjęcianieruchomości #zdjęcie 360