Historia naszej firmy

Marek Wroński Grafoto
Nasza firma Grafoto powstała w 2016 roku we Wrocławiu. Od początku działalności zajmujemy się tworzeniem wirtualnych spacerów 360°. Z biegiem czasu i rozwojem zostaliśmy Rekomendowanym Fotografem Google. Dzięki temu w naszej ofercie niedługo po rozpoczęciu działalności pojawiła się możliwość zamówienia Wirtualnych Spacerów Street View, które podpinamy pod Wasze wizytówki firmowe. Po pewnym czasie do oferty wprowadziliśmy również tradycyjną fotografię wnętrz. Dzięki połączeniu nowoczesnych zdjęć 3D z klasyczna fotografią wnętrz jesteśmy w stanie stworzyć kompletny zestaw szyty na miarę potrzeb klienta. Nasza firma obsługuje zarówno duże firmy posiadające ogromne inwestycje, ale także małych przedsiębiorców i osoby prywatne. Jesteśmy firmą elastyczną, która potrafi dopasować się do potrzeb klienta. Z chęcią pomożemy w prezentacji Twojego wnętrza - jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! :)


Dlaczego Grafoto?

Jako Rekomendowany Fotograf Google możemy zamieścić gotowy spacer wirtualny w serwisie Google Street View dostępny z pozycji Map Google oraz wyszukiwarki Google. Dzięki temu wizytówka Google Twojego lokalu nabierze lepszej pozycji w sieci względem konkurencji.

W tworzeniu spacerów wirtualnych ważnym jest również odpowiedni sprzęt. Dzięki pełnoklatkowych matrycach o dużej czułości jesteśmy w stanie stworzyć zdjęcia o zachowaniu dużej szczegółowości oraz wiernie odwzorowanych kolorach. Dzięki odpowiednim narzędziom jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie stworzyć wycieczkę wirtualną po Państwa lokalu.

Na etapie fotografowania używamy techniki HDR, co oznacza naświetlanie matrycy w 3 różnych odstępach czasowych, dzięki czemu możemy uzyskać dużą rozpiętość tonalną. W edycji zdjęć scalamy 3 zdjęcia w różnych ekspozycjach, dzięki czemu możemy osiągnąć szczegółowe cienie ale również jasne partie zdjęcia będą pozbawione szumów.

W przypadku kiedy Twój lokal potrzebuje małej korekty. Oferujemy profesjonalny retusz: usuwanie przedmiotów, pęknięcia na ścianach, zamazywanie danych osobowych itp.

Zdjęcie przed retuszem
Zdjęcie po retuszu
Zdjęcie przed retuszem
Zdjęcie po retuszu

Nasze wirtualne spacery eksportujemy tak, aby w pełni działały na wszystkich urządzeniach (komputery stacjonarne, laptopy po urządzenia mobilne) na każdym systemie operacyjnym (Windows, Mac, Android, Linux). Najnowsza wersja języka HTML5 daje gwarancję, że wirtualne spacer zostanie poprawnie odczytany przez każdą aktualną przeglądarkę internetową.

Masz zbudowaną tożsamość firmy? Dostosujemy spacer wirtualny pod tym kątem. Dodamy Twoje logo, użyjemy odpowiednich kolorów, czcionek, styli. Do wirtualnego spaceru możemy dodać również mapkę lokalu, osadzić filmy promocyjne, użyć plików audio oraz animacji. Dzięki temu spacer wirtualny będzie wyróżniał się i w pełni nawiązywał do charakteru Twojej firmy.

W cenie wirtualnego spaceru możemy umieścić logo Państwa firmy na „podłodze” panoramy. Dzięki temu odwiedzający nie będzie miał wątpliwości dokąd prowadzi i do kogo należy wycieczka wirtualna.

Loga firmy na podłodze lokalu

Nasze zdjęcia sferyczny przygotowujemy, również pod kątem opublikowania ich na Facebooku. Proszę się nie martwić na pewno podpowiemy jak dodać spacer wirtualny lub zdjęcie sferyczne na ten portal.

Jeżeli nie chcesz umieszczać spaceru wirtualnego na swoim lub nie masz własnego serwera, oferujemy umieszczenie wycieczki wirtualnej na naszym serwerze bezpłatnie!

Płatność za wykonanie wirtualnego spaceru jest jednorazowa po jego ukończeniu. Nie obowiązuje tu żadna subskrypcja czy płatność cykliczna. Płacisz tylko raz po oddaniu gotowej wirtualnej wycieczki.

Co mówią o Grafoto nasi klienci?

Artur Erd

Bingo

Pan Marek wykonał dla naszej firmy wirtualny spacer Google, bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, świetna oferta z opcjami i opisem różnic między nimi, rozsądne ceny, prace zostały wykonane przed deklarowanym terminem. Polecam, a Panu Markowi bardzo dziękuję i już wiem, że będziemy współpracować dalej.

Anna Karolewska

Estate Bloom

Zajmuję się sprzedażą nieruchomości i od dłuższego czasu współpracuję z Grafoto- Spacery Wirtualne 360 przy realizacji sesji zdjęciowych oraz spacerów wirtualnych sprzedawanych przeze mnie nieruchomości. Z całego serca polecam współpracę z Grafoto. 100 % profesjonalizmu i zaangażowania. Zawsze wszystko wykonane wzorowo i na czas. Dodatkowy atut to mega sympatyczni i pozytywni ludzie. Polecam !

Wojciech Gniadzik

WG Nieruchomości

Współpracuje z Grafoto już od dłuższego czasu i zawsze wszystko jest 11/10. Jakość zdjęć i wirtualnego spaceru zawsze najwyższa, a terminowość również na wielki plus! Kontakt, komunikacja i szybkość reakcji na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem POLECAM GRAFOTO jako firmę godną zaufania, warto dodać, że tworzą ją świetni ludzie!

Marta Olsen

Mio Gelato

Wszystko na wielki plus. W błyskawicznym terminie zrobiono zdjęcia naszej lodziarni, za dwa dni już otrzymaliśmy link na maila. I to wszystko punktualnie, sympatycznie i w dużo lepszej cenie, niż oferowano nam w innym miejscu. Serdecznie polecamy:-)

Maciej Liszka

Pracownia optyczna Maciej Liszka

Przygotowanie naszego "wirtualnego spaceru" przebiegło bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze. Efekt końcowy wygląda świetnie i na pewno pomoże zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzin na żywo. Polecamy!

Aleksandra Cukier

TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Współpracę z firmą Grafoto oceniam na bardzo udaną, sprawną i przyjemną :) Szybko i profesjonalnie przygotowany spacer wirtualny zdobi naszą stronę internetową oraz facebooka firmowego. Serdecznie polecam!

Kornelia Łasak-Gąsiecka

Kornelia Gąsiecka Home Staging

Z całego serca polecam! Spacer wirtualny robi niesamowite wrażenie. Jakość zdjęć jest zachwycająca. Sesja przebiegła sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Na pewno skorzystam z usług grafoto jeszcze nie raz!

Ewa Wolaniuk-Kloc

Salon Fryzjerski Męski Finezja

Bardzo profesjonalni młodzi ludzie z ciekawymi pomysłami, a i doradzić potrafią trafnie. Polecam i do zobaczenia przy następnych projektach, na pewno skorzystam!

Norbert Frąckowiak

FIXOKNA

Firma pełna profesja. Zdjęcia prezentują się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Łukasz Lindner

Hotel Jakubus

Doskonałe podejście do klienta + wzorowe wykonanie zlecenia!

Grzegorz Rejmer

Meble Senator

Polecam. Świetna i szybka obsługa. Do tego fajni ludzie i dobra cena. :)

Iwona Wawszczak

Salon kosmetyczny “Dermabell”

Jestem bardzo zadowolona , profesjonalnie i sprawnie. Dziękuję

Marcin Kąkalec

Kompania Handlowa

Super współpraca, zlecałem projekty etykiet, logo i tym podobne graficzne tematy. Szczerze polecam.

Grzegorz Falk

Kos Tattoo

Cześć, chciałbym Wam polecić firmę GRAFOTO, która wykonywała dla nas usługę spaceru 360 w Kos Tattoo, Kiełbaśnicza 7a IIIp,....dziękuje za fachową usługę.

Aleksander Bilecki

Zaopatrzenie24

Szybka realizacja i kreatywne podejście do zlecenia. Warto skorzystać.

Karolina Kenio

Jawor Parkiet

Wysoki profesjonalizm, jakość zdjęć oraz spaceru 360 zachwyca, bardzo dobry kontakt. Polecam serdecznie

Kamila Ciupak

Nieruchomości Psie Pole

Szybkie terminy realizacji, zdjęcia jasne, oddające perspektywę pomieszczeń, ?‼nie przekłamują,  profesjonalizm od A do Z . Polecam

Bartosz Fugiel

Lafoge

Polecam, rzetelne i rzeczowe podejście, szybki czas realizacji. Nie było też żadnych problemów z naniesieniem poprawek. 

Jednym słowem - Warto!

Margherita Nardi

Linguista

Profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera. Polecam!

Rewolucja Dźwięku

Rewolucja Dźwięku

Profesjonalizm w 100%, szybko i w dobrej cenie.